
Gabor avokkaat 3003.01.002
Alaraja:
139,90 €
Saatavuus:
Saatavilla
Rajoitetusti saatavilla
Ei saatavilla
Valitse tuotteen ominaisuudet nähdäksesi saatavuustiedot.
Myymälöiden saatavuustiedot ovat suuntaa-antavia.
Yksityiskohdat
Tuotetunnus: 305893
Elegantit naisten avokkaat viimeistelevät juhla- ja työpukeutumisen hienostuneella tyylillään. Metallinhohtoinen nahkapinta tuo klassiseen malliin modernia ylellisyyttä ja näyttävää säihkettä, joka tekee kengistä täydellisen valinnan niin juhliin, illallisille kuin edustaviin tilaisuuksiin.
Laadukas nahkapäällinen, nahkavuori ja nahkainen sisäpohja takaavat miellyttävän käyttömukavuuden ja hengittävyyden koko päivän ajan. Siro kärki ja kauniisti muotoiltu avokasmalli luovat ajattoman naisellisen siluetin, joka sopii täydellisesti mekkojen, hameiden ja juhlahousujen pariksi.
Kevyt mikrosolu-ulkopohja lisää käyttömukavuutta, ja elegantti 80 mm korko antaa ryhtiä sekä pidentää siluettia säilyttäen samalla vakaan askelluksen.
Lue lisää
| feature_label_3 | Materiaali : Metalliefektinahka |
|---|---|
| feature_label_5 | Sisäpohjan materiaali : Nahka |
| feature_label_6 | Vuorin materiaali : Nahka |
